1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

ile kolejna pożyczka

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika rusak, 3 Maj 2017.

 1. rusak

  rusak New Member

  Jaki jest koszt kolejnej pożyczki w wonga?
 2. oewonga

  oewonga New Member

  Witam! Rusak, kolejna pożyczka w wonga każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta oraz koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.
 3. dawiddudzik

  dawiddudzik New Member

  Z pożyczkami trzeba uważać, bo wybór jest duży a nie wszystko złoto co się świeci. Ciężko jest samemu zdiagnozować czy dana oferta jest okej, czy to podpucha, dlatego ja się niedawno zdałem na pośrednika żeby mi przeanalizował rynek i dopasował pieniądze. Jest dobre biuro na Stawki (tutaj jest ich opis: n-kredyt.pl). Pozytywnie mnie zaskoczyli szybkim podejściem i taką naprawdę porządną analizą rynku, nie opierali się na ofertach dwóch pożyczkodawców na krzyż..

Poleć tę stronę