1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Inwestowanie w złoto - czy się opłaca?

Dyskusja w 'Inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika lucjan, 28 Sierpień 2013.

 1. lucjan

  lucjan Member

  witam

  czy na obecnym rynku finansowym warto inwestować w złoto?
  jakie są wasze opinie na ten temat?
 2. robur77

  robur77 New Member

  Tak, jak najbardziej się to opłaca, o ile oczywiście mamy do czynienia z uczciwą firmą. Można nawet powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych obecnie możliwości inwestycji.
 3. 10tolek

  10tolek New Member

  No najlepsza jak najbardziej :) Od lat inwestuje w Mennicy. Dodam, że łatwo później sprzedać złoto u nich po aktualnym kursie. Jeśli ktoś chce zarabiać, to musi być cały czas na bieżąco z kursem kruszca upload_2014-5-23_15-29-58.png
 4. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Inwestowanie w złoto to inwestycje długoterminowe. Nie polecane tym, którzy nastawiają się na zysk w przeciągu jednego lub dwóch lat. No chyba że akurat wystąpią jakieś duże wahania na rynkach światowych.
 5. Jerzyk

  Jerzyk New Member

  Inwestycja w złoto to najbardziej opłacalna lokata jaką sobie można wymarzyć. Ten kruszec ma zawsze wysoką wartość niezależnie czy jest hossa czy bessa na rynku, złoto ma wartość "ponad giełdową" i nigdy nie straci swego poziomu wartości.
 6. annamors

  annamors Member

  Złoto ma akurat to do siebie, że zawsze warto w nie inwestować. Na złocie nigdy nie stracisz. Ale to inwestycja długoterminowa, należy o tym pamiętać. Poza tym w złoto warto inwestować w czasach kryzysu, a teraz raczej żyjemy w niepewnych czasach (idealnych za zakup złota). Nie należy jednak przesadzać i wszystkiego "zamieniać na złoto" ;)
 7. alloutfool

  alloutfool New Member

  Akurat obecnie złoto jest stabilne i zazwyczaj warto w nie inwestować, ponieważ jest to waluta respektowana na całym świecie. Jeśli nadejdzie kryzys finansowy to warto mieć jakieś ukryte zapasy w postaci złota.
 8. zoui

  zoui New Member

  zgadzam się tutaj ze wszytskimi wpisami , nic dodac nic ująć . A złoto z tego co widze to bardzo poszło do góry , chociażby mozna to zobacyzć po salonach jubilerskich , podam przykład , 2 lata temu cena za 1g złota to było 65 zł , a dzsiiaj jest chyba coś około 90 ? jakoś tak . Ja akurat w złoto nie inwestowałam . ,Przy wyborze inwestycji swteirdziłam ,z edobrze jest mieć jakiegoś pośrednika finansowego , który zawsze dobrze doradzi > I takiego znalazłam poprzez kredyty-szybkie.pl . pana Piotra Bralczyka .Pan Piotr monitoruje każdego dnia przebieg inwestycji wskazując co kwartał potencjalne okazje ;)
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Inwestycje Inwestowanie w polisolokaty 10 Luty 2016
Inwestycje Inwestowanie z sygnałami transakcyjnymi na Forex 7 Październik 2015
Inwestycje Inwestowanie w fundusz inwestycyjny 1 Grudzień 2014
Inwestowanie w pożyczki na czym polega inwestowanie w pożyczki? 17 Czerwiec 2014
Social Lending - Opinie Inwestowanie w social landing 2 Czerwiec 2014
Inwestowanie w pożyczki Inwestowanie w poożyczki w 2014 5 Maj 2014
Inwestowanie w pożyczki Na czym polega inwestowanie w pożyczki? 20 Marzec 2014

Poleć tę stronę