1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Konto firmowe

Dyskusja w 'Konta' rozpoczęta przez użytkownika rusak, 15 Wrzesień 2015.

 1. rusak

  rusak New Member

  Gdzie teraz warto założyć konto firmowe?
 2. Amylaza

  Amylaza New Member

  Zobacz sobie nową ofertę Idea Banku. Można dostać 900zł wpłaty na konto. Brałeś to pod uwagę czy dopiero zaczynasz swoje poszukiwania?
 3. rusak

  rusak New Member

  Szukam dopiero. A co to za konto? Te 900zł to na raz się dostaje na start czy jak?
 4. bloks

  bloks Member

  Zobacz ten ranking.
  Konto Firma to ja do najtańszych nie należy jest opłata za karte 4.99 zł, do tego mało darmowych bankomatów jedynie macierzystego banku
 5. Amylaza

  Amylaza New Member

  Te 900zł jest rozłożone na miesięczne transze po 75zł. A co do darmowości konta to nie ma tej opłaty za kartę jeśli miesiecznie wydaje się min 400zł płatności kartą, a chyba taka kwotę niemalże każdy wydaje.
 6. rusak

  rusak New Member

  400zł to nie problem. Przeglądałem tę ofertę i wygląda bardzo ciekawie. Popatrzę jeszcze w innych bankach, ale na razie ta wydaje się najciekawsza.
 7. plok

  plok New Member

  Skorzystaj z jakiejś dobrej porównywarki.Dla mnie sprawdziła się [ także mogę polecić. Ale możesz poszukać też innych.
 8. gosia

  gosia New Member

  Bank Smart ma całkowicie darmowe konto firmowe.
 9. moina

  moina New Member

  od kilku lat jestem klientką mBanku i ich konto firmowe polecam. Jest kilka do wyboru http://www.tanie-konto.pl/mbank/mbiznes-konto-firmowe/
  Najlepsza opcja to mBiznes konto Start Jest to konto dla nowej firmy, która nie funkcjonuje na rynku dłużej niż 12 miesięcy.
  Podstawowe korzyści mBiznes konta w opcji Start:
  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za 5 przelewów internetowych w miesiącu jeśli opłacasz ZUS z mBiznes konta,
  • 0 zł za kartę przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 200 zł miesięcznie),
  • Nawet 10 000 zł kredytu na start dla nowej firmy już od 1 dnia otwarcia rachunku,
  Jako, że konto w opcji Start można posiadać tylko przez pierwszy rok, po 12 miesiącach trzeba samemu zdecydować na jaki rachunek zamienić swoje mBiznes konto Start.
 10. Joanna

  Joanna New Member

  Właśnie szukam banku z korzystną ofertą dla firm. Zależy mi na założeniu konta firmowego, które nie będzie generowało niepotrzebnych opłat. Konto Firma To Ja chyba nawet było w tv reklamowane o ile dobrze kojarzę
 11. Amylaza

  Amylaza New Member

  Było. Idea Bank ma dość korzystne oferty dla firm zarówno na konta jak i na kredyty. Ale jesli szukasz konta bez opłat z dodatkowym pakietem korzyści to myślę, że Firma To Ja będzie dla Ciebie korzystne.
 12. rusak

  rusak New Member

  Sam mam już konto w Idea Banku i jestem zadowolony. Oprócz darmowego konta mam dostęp do przestrzeni Idea Hub, Wpłatomatu i innych produktów. Idea Hub to bardzo korzystne rozwiązanie, jeśli chcę się spotkać z klientami na mieście, bo nie prowadzę jako takiego biura stacjonarnie. Bez dodatkowych opłat i w komfortowych warunkach. załatwiam swoje sprawy i mogę skorzystać z salki konferencyjnej, urządzeń biurowych i internetu. Fajna sprawa.
 13. Joanna

  Joanna New Member

  Jak rozumiem ten Idea Hub to jedna z korzyści, jakie zyskuje się przy korzystaniu z konta Firma To Ja? A jakie inne korzyści są z tym kontem? Jak się to sprawdza w praktyce?
 14. Amylaza

  Amylaza New Member

  Idea Hub jest ogólnie dla klientów posiadających jakies usługi w IdeaBanku. Między innymi konto. Jesli chodzi o konto Firma To Ja to dodatkowo jeżeli chcesz przyjmować płatności kartą mają fajna oferte, gdzie możesz na korzystnych warunkach mieć których z dwóch terminali
 15. KamilPr

  KamilPr New Member

  Mnie zaciekawiła ostatnio oferta DB związana z czymś co się nazywa private banking
  eliteprivatebanking.pl/#/przywileje-i-korzysci/twoje-korzysci . Nie wiem tylko czy jest to oferta ogólnodostępna, czy trzeba mieć firmę, czy spełniać jakieś inne wymogi. Orientuje się ktoś może?

Poleć tę stronę