1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Co sądzicie pożyczkach w Asa Kredyt? Jakie ta firma ma wady i zalet?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 26 Marzec 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Nie miałem jeszcze do czynienia z firmą pożyczkową Asa Kredyt, stąd też wzięło się moje pytanie. Najlepiej, aby w temacie wypowiedziały się osoby, które już korzystały z oferty pożyczkowej Asa Kredyt, będą najbardziej wiarygodne. Od razu dziękuję wszystkim marketerom, którzy wychwalają pod niebiosa daną firmę, nie mając pojęcia o jej właściwej ofercie.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Ja również nie korzystałam jeszcze z Asa Kredyt, ale mogę powiedzieć moich wrażeniach po przeglądnięciu strony internetowej asakredyt. Podoba mi się to, że od razu mam wgląd do umowy pożyczkowej, więc nic nie powinno mnie zaskoczyć. To, że formularz pożyczkowy mogę wypełnić przez Internet, od ręki i szybko uzyskać pożyczkę z Asa Kredyt, również jest zaletą. Nie żądają żadnych dokumentów od klientów, ale znowu pożyczka na zaledwie 3 tys. zł maks to niewiele. Podają też dokładnie, ile będzie kosztowała pożyczka. Co prawda, stopa oprocentowania jest w miarę niska – 8% i jest stała, ale za samo udzielenie pożyczki zapłacimy 390 zł jednorazowo i po 15 zł co miesiąc opłaty administracyjnej. W sumie więc realne oprocentowanie takiej pożyczki będzie spore.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Co sądzicie o pożyczkach w SMS Kredyt? 8 Lipiec 2015
Sms 365 Co sądzicie pożyczkach w Sms 365? 29 Październik 2014
Net Credit Co sądzicie o pożyczkach z Net Credit? Czy warto? 10 Wrzesień 2014
Wonga Wonga Opinie - Co sądzicie o pożyczkach w Wonga.com? 31 Październik 2013
Vivus Co sądzicie o pożyczkach w Vivus? Jakie ta firma ma wady i zalety? 27 Wrzesień 2013
Ekspres Kasa Co sądzicie o Ekspres Kasa? 11 Luty 2015
Pożyczki chwilówki Motopozyczka - co sądzicie? 18 Grudzień 2014

Poleć tę stronę