1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy bezrobotny ma szansę na pożyczkę z Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 25 Czerwiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Po powrocie na rynek pracy po zakończeniu urlopu wychowawczego, okazało się, że nie ma dla mnie miejsca w dotychczasowym zakładzie pracy. Dostałam wymówienie z pracy i obecnie jestem osobą bezrobotną, z prawem do zasiłku z Urzędu Pracy. To mój jedyny dochód. Obecnie potrzebuję kupić dla mojego dziecka wyprawkę do przedszkola i nie mam na to wolnych środków finansowych. Pomyślałam sobie, że mogłabym je pożyczyć z firmy pożyczkowej. Czy w Incredit będę miała szansę na pożyczkę, jeśli nie mam pracy?
 2. Sofista

  Sofista Member

  W zasadzie, brak pracy nie jest absolutną przeszkodą przy zaciąganiu pożyczki z Incredit. Firma ta nie zażąda od Ciebie zaświadczenia o zatrudnieniu, więc o to nie musisz się martwić. Podstawowymi warunkami dotyczącymi zaciągania pożyczki w Incredit są:

  • Wiek pożyczkobiorcy pomiędzy 20 a 65 lat,
  • Brak opóźnień w spłacie pożyczek obecnych lub uprzednio spłaconych,
  • Posiadanie stałych dochodów,
  • Posiadanie rachunku w którymkolwiek z polskich banków oraz aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej.
  Teoretycznie więc, bezrobotny, który uzyskuje zasiłek dla bezrobotnych, alimenty na dziecko lub siebie, albo też np. rentę rodzinną, ma szansę na pożyczkę z Incredit, bowiem ma stałe dochody.

Poleć tę stronę