1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy brak spłaty pożyczki z Sms 365 jest równoznaczny z windykacją przez komornika?

Dyskusja w 'Sms 365' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 31 Październik 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Załóżmy, oczywiście czysto hipotetycznie, że nie będę w stanie po okresie kredytowym, spłacić pożyczki w pełnej kwocie do Sms 365. Co wtedy? Czy czekać na ich reakcję? Czy mogą zatrudnić komornika do tego, aby ściągnąć ze mnie dług wraz z odsetkami?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Jeśli klient zwleka ze spłatą pożyczki Sms365 musi liczyć się z konsekwencjami. Oczywiście, nikt od razu nie wyśle do Ciebie komornika. W pierwszej kolejności będą starali się za pomocą dostępnych środków komunikacji, skontaktować się z Tobą i poinformować o zaleganiu w spłacie pożyczki. Ostrzegą także przed możliwymi konsekwencjami prawnymi i finansowymi. Pożyczkodawca, czyli Sms 365 rzeczywiście ma możliwość przekazania osobom trzecim prawa do egzekucji opłaty, której koszty będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni. Szybciej odwiedzi Cię windykator z firmy windykacyjnej niż komornik.
 3. Ekspert_SMS365

  Ekspert_SMS365 New Member

  Witam serdecznie. Brak spłaty pożyczki nie jest jednoznaczny z windykacją przez komornika - każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i dążymy do jej polubownego zamknięcia. W razie kłopotów ze spłatą proszę o kontakt z naszym pracownikiem, istnieje zawsze możliwość wypracowania wspólnego kompromisu.

  Pozdrawiam.

Poleć tę stronę