1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy kredyt całkowicie online jest tańszy?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika katarga, 24 Maj 2017.

 1. katarga

  katarga New Member

  Jak w temacie. Czy bardziej opłacalnym będzie wnioskowanie o kredyt online, czy stacjonarnie? Szukałem nawet takiego porównania w sieci, ale czegoś takiego po prostu nie ma. Ktoś próbował ręcznie porównać najlepsze oferty kredytów online, z tymi, o które wnioskuje się stacjonarnie?
 2. resek

  resek New Member

  Ogólnie nie można tak powiedzieć. W 90 proc. przypadków taniej będzie stacjonarnie, bo w przypadku kredytu całkiem online, banki ponoszą nieco większe ryzyko. Może też być widoczna różnica w kotach. Pod względem RRSo i kwoty najlepszy kredyt przynajmniej aktualnie masz w Inbank. I tutaj nie sądzę, żeby ktoś w ciągu najbliższego roku, mógł ich wyprzedzić.
 3. katarga

  katarga New Member

  Według tej oferty ze strony, RRSO wynosi 11 proc. Maksymalne koło 20 proc.
  Rzeczywiście to przy aktualnych realiach rynkowych najlepsza opcja? Widzę kilka rankingów, faktycznie w każdym wygrywa InBank, ale pochodzą one głównie z początku kwietnia. Nie powstały od tamtej pory żadne aktualne zestawienia?
 4. resek

  resek New Member

  Jeśli masz wątpliwości, to jaki problem sprawdzić dla kilku ofert wysokość RRSO? Przecież w każdym przypadku masz dokładnie podane przy opisie oferty kredytowej, ile wynosi to RRSO. Nie musisz w sumie zagłębiać się nawet specjalnie w szczegóły oferty. A zresztą - wszystko będzie widoczne po kalkulacji.
 5. katarga

  katarga New Member

  Byłem wczoraj u agenta, pośrednika finansowego, czy jak się tam go zwie. Potwierdził, że InBank ma teraz najniższe RRSO. Pokazał dla porównania kilka innych ofert, które teoretycznie powinny stać najlepiej na tle tej inbanku. Różnice w całkowitych kosztach wysokie - od razu nam policzył ile to będzie dla naszego przypadku.. Mocna różnica.
 6. KasiaL

  KasiaL Member

  Ja również byłam u pośrednika finansowego, również porównał mi kredyty, okazało się, że znalazł jeszcze tańszy kredyt.
 7. katarga

  katarga New Member

  A można wiedzieć u kogo? Bo wszystkie rankingi + pośrednik wskazują InBank. Podaj nazwę, chętnie sprawdzę sobie RRSO. Ale moje ręczne sprawdzanie też nie wskazało żadnych innych ofert.
 8. KasiaL

  KasiaL Member

  Nie jest ważne u kogo. Koszt kredytu zależy między innymi od tego, ile pożyczasz, na jaki czas, jaką masz zdolność i wiarygodność kredytową. Poza tym ofertę kredytową możesz indywidualnie negocjować z bankiem. A każdy ranking kredytowy można tak zmanipulować, aby dla konkretnych wartości kredytu oraz charakterystyki klienta uzyskać oczekiwane rezultaty.
 9. KasiaL

  KasiaL Member

  Porównanie kredytu gotówkowego w InBank z najlepszymi wynikami z porównywarki kredytów gotówkowych oraz z niektórymi pożyczkami pozabankowymi. Do jakiej kwoty kredyt w InBank jest korzystnym rozwiązaniem? Sprawdzisz poniżej:
 10. piottrek66

  piottrek66 New Member

  Jeśli szukasz sprawdzonej oferty pożyczkowej, a nie masz czasu na czekanie na kredyt bankowy, wybierz pożyczkę na Firma oferuje korzystne pożyczki ratalne, które można otrzymać bez wychodzenia z domu. Złóż internetowy wniosek, podaj swoje podstawowe dane i spokojnie czekaj na decyzję pożyczkową. Formalności są skrócone do minimum, dzięki czemu dodatkowa gotówka szybko trafia na konto.
 11. lilaniebieska

  lilaniebieska New Member

  Nie ma większej różnicy jeśli chodzi o warunki. W tym wypadku zaciąganie kredytu online finansowo nie jest o wiele bardziej opłacalne.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Kredyt samochodowy w Inbank 5 Lipiec 2017
Ogłoszenia pożyczkowe Masz problem z uzyskaniem kredytu? Napisz! Pomożemy ! 3 Maj 2017
Blog pożyczkowy ofert kredytowe w jednym miejscu zawsze dopasowane ofert 2 Maj 2017
Pożyczki - forum ogólne Kredyt Bez Bik pod zabezpieczenie 5 Kwiecień 2017
Forum kredytowe Kredyt hipoteczny dla osoby ze śmieciówką 2 Marzec 2017
Pożyczki chwilówki Kredyty bez sprawdzania w bazach 7 Luty 2017
Forum kredytowe kredyt ze zlym BIK-iem 6 Grudzień 2016

Poleć tę stronę