1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy muszę mieć zaświadczenie o dochodach przy ubieganiu się o pożyczkę z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Pracuję na umowie o dzieło lub zlecenie i nie mam żadnej możliwości uzyskania zaświadczenia o zarobkach. Czy taki dokument jest niezbędny do tego, aby zaciągnąć pożyczkę w Asa Kredyt? Czy w ogóle sprawdzają tam dochody klientów, którzy chcą zaciągnąć szybką pożyczkę?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Generalnie, na stronie Asa Kredyt można znaleźć informację, że konieczne jest posiadanie przez klienta stałego dochodu, z umowy o pracę, na czas określony lub nieokreślony. Z drugiej strony, Asa Kredyt informuje, że najczęściej nie żąda od swoich klientów żadnych dokumentów, aby udzielić pożyczki. Jak jest w praktyce? Tego nie wiem, bo nie zaciągałam pożyczki na Asa Kredyt, ale w pytaniach i odpowiedziach na stronie znalazłam informacje, że nie trzeba od razu przy wnioskowaniu o pożyczkę składać zaświadczenia o zarobkach. Asa Kredyt może jednak poprosić klienta o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument, aby zweryfikować zdolność kredytową klienta. Tak więc, chyba jest loterią, czy akurat Ciebie poproszą o zaświadczenie o zarobkach.
 3. Burex

  Burex New Member

  Nie trzeba mieć zaświadczenia, ale zazwyczaj firmy pożyczkowe wymagają oświadczenia, czyli piszesz coś w stylu: mam stałe dochody w wysokości 1200 zł miesięcznie. To takie zabezpieczenie, jakby miał przyjść komornik, a ty mówisz, że nie ma kasy.

Poleć tę stronę