1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy na SMS Kredyt można skorzystać z kalkulatora kredytowego?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 9 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym móc wpisać kwotę pożyczki i okres, na który chcę pożyczyć pieniądze i aby SMS Kredyt określiło, ile kosztów będę musiał ponieść za takie zobowiązanie. Czy SMS Kredyt dysponuje kalkulatorem kredytowym na swojej stronie www? Jeśli tak, to gdzie mogę go znaleźć?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Tak, SMS Kredyt dysponuje prostym, ale funkcjonalnym kalkulatorem pożyczkowym. Już na stronie głównej tej firmy pożyczkowej można z niego skorzystać. W pierwszej kolejności musisz wybrać, czy chcesz zaciągnąć pożyczkę jednoratalną czy wieloratalną. Po wyborze typu zobowiązania, podajesz kwotę pożyczki (wpisujesz w okno kwotę lub wybierasz ją za pomocą suwaków), wybierasz, czy jest to pierwsza czy kolejna pożyczka oraz termin zwrotu zobowiązania - 15 lub 30 dni. Na tej podstawie kalkulator kredytowy SMS Kredyt podaje użytkownikowi wysokość RRSO (Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania) zobowiązania, stopę odsetek, odsetki do spłaty, wysokość prowizji pobieranej z tytułu udzielenia pożyczki oraz łączną kwotę, jaką użytkownik będzie musiał spłacić. Na dole, wyraźnie zaznaczona jest ponownie kwota do spłaty i data spłaty. Jeśli wszystkie parametry pożyczki są do zaakceptowania, z poziomu kalkulatora pożyczkowego można przystąpić do wypełniania formularza pożyczkowego, po naciśnięciu na czerwony przycisk z napisem „Weź pożyczkę”.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms 365 Czy na Sms 365 można skorzystać z kalkulatora kredytowego? 31 Październik 2014
Sms Kredyt jak skorzystać z pożyczki na rachunki w asa kredyt ? 29 Styczeń 2014
Pożyczki - forum ogólne Kredyty 27 Czerwiec 2020
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYT DLA FIRM – 500 000 ZŁ z NISKIM DOCHODEM i BEZ ZDOLNOŚCI! 23 Czerwiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Kredyt dla zadłużonych + BONUS 50zł 9 Grudzień 2019
Pożyczki bez BIK Kredyt 5 Sierpień 2019
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Czerwiec 2019

Poleć tę stronę