1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy otrzyma pożyczkę przelewem na konto bankowe z Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 22 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym możliwie jak najszybciej uzyskać pożyczkę gotówkową z Incredit. Słyszałem, że proces kredytowy w tej firmie pożyczkowej trwać może zaledwie jeden dzień. Bardzo by mi to odpowiadało, ponieważ potrzebuję nagle gotówki. Czy po udzieleniu pozytywnej decyzji kredytowej przez Incredti, otrzymam wypłatę pożyczki na konto bankowe, wskazane we wniosku kredytowym, czy może zostanie mi ona przesłana kurierem, albo będę musiał się po nią zgłosić osobiście do Incredit w placówce stacjonarnej? Jak to w praktyce wygląda?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Incredito jest firmą pożyczkową udzielającą pożyczek gotówkowych w trybie online. Czyli oznacza to, że zdalnie składasz wniosek o pożyczkę w pożądanej wysokości, a po założeniu konta w systemie Incredito i opłaceniu opłaty weryfikacyjnej w symbolicznej wysokości 1 grosza, oczekujesz na decyzję, czy udzielą ci pożyczki czy nie. Jeśli zaakceptują Twój wniosek kredytowy, pożyczka zostanie wypłacona bezpośrednio na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, w formie bezgotówkowej. Nie musisz więc nigdzie chodzić, aby otrzymać pożyczkę udzieloną przez firmę pożyczkową Incredit.

Poleć tę stronę