1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy w Asa Kredyt dostanę kredyt bez żadnych zaświadczeń?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 26 Marzec 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Chciałbym uzyskać na szybko pożyczkę pozabankową, tzw. chwilówkę i nie mam czasu na gromadzenie wymaganych w bankach zaświadczeń. Czy bez ich składania mam szansę na uzyskanie kredytu z Asa Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Asa Kredyt, podobnie jak z resztą większość firm pożyczkowych, nie wymaga od swoich klientów żadnych zaświadczeń przy wnioskowaniu o pożyczkę. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę na stronie Asa Kredyt i zrealizować opłatę weryfikacyjną. Asa Kredyt nie żąda od klientów żadnych odrębnych dokumentów, ale w niektórych przypadkach w celu weryfikacji zdolności kredytowej klient może zostać poproszony przez Asa Kredyt o okazanie wyciągu bankowego, zaświadczenie o zatrudnieniu lub innego dokumentu bądź informacji.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Asa Kredyt Dostanę kredyt gotówkowy przez internet ? 3 Marzec 2014
Asa Kredyt Czy dostanę kredyt bez wpłaty własnej ? 3 Marzec 2014
Forum kredytowe Gdzie dostanę kredyt z komornikiem bez bik ? 27 Luty 2014
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYT DLA FIRM 150 000 ZŁ BEZ ZUS i US - NAJLEPSZE OFERTY DLA FIRM – 100% POLECANE! 1 Wrzesień 2020
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYTY DLA FIRM – NA STRACIE I BEZ ZDOLNOŚCI!WIELE OFERT W JEDNYM MIEJSCU 1 Wrzesień 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczka od prywatnego inwestora dla osób zadłużonych i ze słabą zdolnością kredytową 21 Sierpień 2020
Pożyczki - forum ogólne Kredyty 27 Czerwiec 2020

Poleć tę stronę