1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy Wonga różni się czymś od innych parabanków?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Listopad 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Pytanie być może dziwne, ale chciałabym się dowiedzieć, czy jest coś szczególnego, co powinno mnie zainteresować ofertą wonga, a nie konkurencyjnej firmy pożyczkowej. Jakie korzyści uzyskam, jeśli zaciągnę pożyczkę w wonga? Czym wyróżnia się ta firma na tle konkurencji, jeśli oczywiście takie cechy posiada.
 2. Sofista

  Sofista Member

  Od innych firm pożyczkowych wonga na pewno wyróżnia to, że serwis kontroluje sytuację kredytową klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Żaden inny parabank tego nie robi. Dodatkowo, od innych kredytodawców wonga wyróżnia się indywidualnym podejściem do rozpatrywania każdego z wniosków. Wszystko odbywa się w trybie online, więc klient nie wychodząc z domu może zaciągnąć pożyczkę, spełniając minimum formalności. Bez potrzeby przesyłania skanów dokumentów, a gotówkę może szybko otrzymać na konto. Jeśli tylko akceptujesz koszty pożyczki przedstawione przez wonga, możesz się śmiało decydować na taką pożyczkę.
 3. kubanczyk

  kubanczyk New Member

  Szybka reakcja na wysłany wniosek i w przypadku pozytywnego rozpatrzenia pieniądze na koncie w 15 minut podobno, ale wysokie mają koszty pożyczania, jak dla mnie są lepsze oferty.
 4. Gofera

  Gofera New Member

  Nie polecam osobiście brać pożyczki w wonga bo po prostu mają bardzo wysoki procent, nie wiem czy teraz coś się zmieniło w tej kwestii, ale ja chciałem wziąć tam pożyczkę miesiąc temu i nie polecam.
 5. Sawonia

  Sawonia New Member

  Też czytałam na innym forum, że ludzie pobrali pożyczki a później okazało się, że nie sprawdzili dokładnie ile wynosi taka rata i mieli problemy bo oprocentowanie jest bardzo wysokie.
 6. Ona13

  Ona13 Member

  Jeśli czyta się dobrze umowę, to potem nie ma żadnych problemów. Faktycznie można stwierdzić, że Wonga wyróżnia sie na tle innych tego typu firm.
 7. Ablego

  Ablego New Member

  Nie oszukujmy się - Wonga może i dobrze traktuje klientów, ale ich oprocentowanie miażdży. Czy ktoś się ze mną nie zgodzi?
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Pożyczka w wonga 2015 3 Kwiecień 2015
Wonga Umowa Ramowa Wonga.com 25 Czerwiec 2014
Wonga Pożyczki w Wonga w 2014 5 Maj 2014
Wonga Koszty weryfikacji w Wonga 28 Kwiecień 2014
Wonga Jakie warunki kredytowe proponuje Wonga w 2014? 27 Marzec 2014
Wonga Wonga nie wymaga zaświadczeń ? 28 Luty 2014
Wonga Oddziały Wonga - w jakim mieście 24 Grudzień 2013

Poleć tę stronę