1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Czy Wonga udziela pożyczek bez BIK?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 29 Październik 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Mając wpis w Biurze Informacji Kredytowej, który ma niestety charakter negatywny, mam nikłe szanse na uzyskanie pożyczki w jakimkolwiek banku. Czy jednak mogę dostać pożyczkę na wonga? Czy serwis sprawdza historię kredytowania swoich klientów w BIK?
 2. gural

  gural New Member

  Niestety, wonga podobnie jak i banki sprawdza Twoja historie w bik i jeśli tam widniejesz to możesz zapomniec o pożyczce od nich, ale jest jeszcze sporo innych chwilówek które tego nie sprawdzają.
 3. kozak

  kozak New Member

  Parabanki i chwilówki nie mają dostępu do BIK ale coś mi się obiło o uszy że właśnie wonga sprawdza w BIK, ale chyba najwidoczniej było to to że sprawdza w KRD.
 4. Rafał873

  Rafał873 Member

  Wonga jako jedyna z firm pożyczkowych odpytuje w BIK. Rejestrując się na ich portalu wyrażasz zgodę i dajesz im pełnomocnictwo na odpytanie w Twoim imieniu w BIK.
 5. Burex

  Burex New Member

  Kozak, a skąd taka informacja, że parabanki nie mają dostępu do BIK? Wystarczy że wykupią coś takiego w formie abonamentu i już mają dostęp. Spełnią kilka warunków i mogą sprawdzać. A Wonga faktycznie sprawdza.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Czy Wonga udziela chwilówek? 31 Październik 2013
Wonga Pożyczka w wonga 2015 3 Kwiecień 2015
Wonga Umowa Ramowa Wonga.com 25 Czerwiec 2014
Wonga Pożyczki w Wonga w 2014 5 Maj 2014
Wonga Koszty weryfikacji w Wonga 28 Kwiecień 2014
Wonga Jakie warunki kredytowe proponuje Wonga w 2014? 27 Marzec 2014
Wonga Wonga nie wymaga zaświadczeń ? 28 Luty 2014

Poleć tę stronę