1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ile maksymalnie może wynieść pierwsza pożyczka z Ekspres Kasa?

Dyskusja w 'Ekspres Kasa' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 12 Luty 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jeszcze nie zdecydowałem się na skorzystanie z oferty Ekspres Kasa i nie wiem, ile maksymalnie są w stanie mi pożyczyć? Od czego uzależniona jest górna kwota pierwszej pożyczki i czy będę mógł ją negocjować z tą firmą? Jak to wygląda w praktyce? Czy można na przykład na wstępie pożyczyć wyższą kwotę pożyczki np. 10 000 zł?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nie masz co liczyć na to, że Ekspres Kasa, podobnie jak większość tego typu firm pożyczkowych, będzie skłonna do wypłacenia ci tak wysokiej pożyczki. Zgodnie z prowadzoną polityką pożyczkową, Ekspres Kasa w ramach pierwszej pożyczki udziela klientom finansowania w wysokości do 1000 zł. Musisz spłacić taką pożyczkę w terminie 30 lub 60 dni. Aby zaciągnąć pierwszą pożyczkę w Ekspres Kasa musisz mieć numer własnego dowodu osobistego i numer telefonu komórkowego oraz przelać 0,01 zł z własnego konta bankowego na konto firmy pożyczkowej, celem weryfikacji tożsamości klienta.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Ile może wynosić maksymalnie pierwsza pożyczka z Wonga.com? 8 Listopad 2013
Pożyczki bezpośrednie Ile maksymalnie można pożyczyć w pożyczkach społecznościowych? 19 Lipiec 2013
Sms 365 Ile może wynieść pierwsza pożyczka w Sms 365? 31 Październik 2014

Poleć tę stronę