1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak się odbywa kredytowanie nieruchomości ?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Gofera, 28 Luty 2014.

 1. Gofera

  Gofera New Member

  Ostatnio na jednej z debat w mojej rodzinie zastanawialiśmy się jak wygląda kredytowanie zakupionej nieruchomości. Mamy tutaj na forum jakiegoś eksperta, który pomoże w takiej sytuacji i przedstawi całą procedurę ?
 2. ruda

  ruda Member

  Oczywiście jak w przypadku innych kredytów masz do czynienia z ratami i adekwatnymi, ustalonymi w umowie kredytowej odsetkami. Procedura jest identyczna jak w przypadku innych kredytów np gotówkowych.
 3. Kasia

  Kasia New Member

  Rozumiem że chodzi ci o kredyty hipoteczne? Trochę formalności trzeba spełnić, bank przeprowadza kontrolę nieruchomości i jej wartości, musisz dostarczyć trochę dokumentów, a potem płaci miesięczne raty przez kilkadziesiąt lat, w których ujęta jest marża banku i oprocentowanie.
 4. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Właśnie został mi wypłacony kredyt na zakup mieszkania. Wypłata była w całości, bo deweloper nie wymagał transz. Od złożenia dyspozycji wypłaty do przelania pieniędzy minęło ok. 7 dni. w tym również dopłata MDM z BGK. Bank w którym mam kredyt to PKO BP.
 5. Jerzyk

  Jerzyk New Member

  Kredyt nieruchomości niczym nie różni się od zwykłej pożyczki. Jest harmonogram spłat i wysokość raty i tyle. Jedyną zmianą jest fakt uzależnienia wysokości raty kredytu od indeksu WIBOR 3M, naktórym się banki opierają. W zależności od tego czy indeks rośnie czy maleje nasz kredyt zmienia się w tym samym kierunku.
 6. just12345

  just12345 New Member

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 7. lisek

  lisek Member

  jeśli szukasz porad prawdziwego eksperta to radzę udać się do doradcy kredytowego. taki profesjonalista wybierze najlepszy kredyt dla Ciebie i dokładnie wytłumaczy Ci jak będzie wyglądała jego spłata. spłata takiego kredytu wygląda jak spłata każdego innego zobowiązania - masz ustaloną wysokość rat, dzień do którego musisz przelać określoną kwotę na konto w banku i tyle. jak płacisz w terminie to nie ma żadnych komplikacji.
 8. Radosław

  Radosław New Member

  trzeba swoje pochodzić od banku do banku i poszukać czegoś dla siebie. dużo cierpliwości
 9. KasiaL

  KasiaL Member

  A co to oznacza "kredytowanie zakupionej nieruchomości"?
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Jak się odbywa kredytowanie samochodu? 28 Luty 2014
Provident Jak odbywa się spłata pożyczki w Providencie? 27 Styczeń 2014
Vivus Vivus komornik - jak to się odbywa krok po kroku 20 Wrzesień 2016
Pożyczki - forum ogólne skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy finansowej 16 Styczeń 2020
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka 60 tys na okres 60 miesiecy 11 Listopad 2019
Pożyczki chwilówki POŻYCZKA 25 TYSIĘCY 3 Listopad 2019
Pożyczki - forum ogólne Pożyczki do 25.000 Siedlce +50 22 Luty 2018

Poleć tę stronę