1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysoką pożyczkę można otrzymać z wonga?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Grudzień 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Czy istnieje jakiś górny limit wysokości pożyczki, jaką można zaciągnąć z wonga? Czy ograniczenie to jest związane z indywidualną zdolnością kredytową klienta, czy też jest ono po prostu narzucane odgórnie przez system serwisu pożyczkowego wonga?
 2. Sofista

  Sofista Member

  W zależności od tego, czy pożyczałeś już pieniądze z wonga czy też nie, inny będzie maksymalny próg pożyczki, jaką możesz otrzymać. Nie można tu zapożyczyć się tak jak w banku, na 10 czy 50 tys. zł.

  Przy pierwszej pożyczce minimalnie wnioskować możesz o 50 zł, a maksymalnie o kwotę 750 zł pożyczki. Przy każdej kolejnej pożyczce dostępna kwota zobowiązania może wzrosnąć, o ile terminowo spłaciłeś poprzednie pożyczki. Chodzi tu o tzw. wskaźnik zaufania wonga do klienta. Jeśli firma już przekonała się wcześniej, że jesteś rzetelnym pożyczkobiorcą, chętniej udzieli ci wyższej pożyczki w przyszłości.

  Dla klientów korzystających już z wonga, kwota maksymalna pożyczki wynosi do 2500 zł.
 3. gural

  gural New Member

  Chciałem zapytac czy koszta pożyczki maleją razem ze wzrostem możliwości pożyczenia pieniędzy ? Czy oprocentowanie nie zmienia się z czasem?
 4. Gama

  Gama New Member

  Koszty takie nie maleją, jednak możesz dostać więcej pieniędzy - zawsze to jest forma udogondnień dla obecnych klientów
 5. Afrodyta170

  Afrodyta170 Member

  sprawdz ile mozesz na kredyty-gotowkowe.net

Poleć tę stronę