1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakich formalności muszę dopełnić przy zaciąganiu pierwszej pożyczki z firmy Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 26 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Przeglądając wiele stron firm pożyczkowych moją uwagę przyciągnęła witryna Incredit. Chciałabym pożyczyć niską kwotę pieniędzy, około 1000 zł poza systemem bankowym i myślę, że skorzystam z oferty Incredit. Jakich formalności będę musiała dopełnić, aby zaciągnąć taką pożyczkę? Czy wniosek to wszystko, co będą ode mnie wymagali?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Proces kredytowy w Incredit jest uproszczony. Przede wszystkim, pożyczek udziela ta firma w trybie online. Klientem Incredit może zostać każda osoba, która mieszka na terenie Polski, ma nie mniej niż 20 lat i nie więcej niż 65 lat oraz nie posiada zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm. Klientem Incredit zostanie osoba, która zarejestruje uprzednio swoje konto na stronie Incredit. Następnie trzeba wypełnić wniosek kredytowy i przelać ze swojego rachunku bankowego na rachunek Incredit tytułem opłaty weryfikacyjnej, na kwotę 1 grosza.

Poleć tę stronę