1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty o zaciągnięciu pożyczki muszę podpisać z wonga?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 18 Listopad 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Przy zaciąganiu kredytu w banku otrzymuje się cały plik dokumentów do uzupełnienia i podpisania, aby w końcu móc w ogóle otrzymać decyzję kredytową z banku. Jak to wygląda na wonga? Czy podpisuje się z nimi jakąkolwiek formalną umowę pożyczki czy wszystko jest robione na tzw. gębę?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nic podobnego, z wonga, podobnie jak w bankach, podpisuje się umowę pożyczki. Bez niej ani rusz. Na szczęście, nie musisz ruszać się z domu aby załatwić takie formalności. Z tego co mi osobiście wiadomo, wonga umożliwia zdalne podpisanie umowy pożyczkowej, ale przy tym klient musi wyrazić zgodę na to, aby w Twoim imieniu umowę kredytowa podpisał pełnomocnik. Taką zgodę wyraża się poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola podczas wypełniania wniosku pożyczkowego. Nie musisz martwić się o to, że pełnomocnik podpisze np. pięć różnych umów pożyczkowych, podczas gdy Ty chciałeś zaciągnąć tylko jedną. Pełnomocnictwo jest ważne dla podpisania tylko jednej, ściśle określonej przez klienta umowy pożyczkowej.
 3. rumun

  rumun New Member

  Oczywiście musi być umowa. Niekiedy nawet z osobąprywatną podpisujesz umowę a co dopiero z instytucją jakąjest parabank

Poleć tę stronę