1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty trzeba złożyć wraz z wnioskiem o pożyczkę w Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Kwiecień 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Chciałbym zapożyczyć się na 2 tys. zł w Asa Kredyt na 10 miesięcy. Sądzę, że spokojnie spłacę pożyczoną kwotę w takim okresie czasu. Pytanie tylko, jakich dokumentów będę potrzebował przy wnioskowaniu o kredyt. Jakie zaświadczenia trzeba przedstawić w takim przypadku w Asa Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    W zasadzie żadnych dokumentów nie musisz składać przy wnioskowaniu o pożyczkę, z wyłączeniem rzecz jasna samego wniosku pożyczkowego. Później jako nowy klient Asa Kredyt będziesz musiał dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł, aby mogli sprawdzić, czy dane we wniosku i na przelewie zgadzają się ze sobą. Następnie, kurier dostarczy ci umowę pożyczkową i to kolejny dokument, niezbędny przy udzielaniu pożyczek Asa Kredyt. Jednocześnie, czasem zdarza się, że Asa Kredyt wymaga od klienta w celu zweryfikowania zdolności kredytowej, przedstawienia wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub innych dokumentów bądź informacji.

Poleć tę stronę