1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie formalności należy dopełnić przy weryfikacji tożsamości w Sms 365?

Dyskusja w 'Sms 365' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 4 Grudzień 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jak firma pożyczkowa Sms 365 rozpoznaje, że klient wnioskujący o pożyczkę jest rzeczywiście tym, za kogo się podaje? Czy nie ma niebezpieczeństwa tego, że pożyczka zostanie udzielona na moje dane, ale przelana na konto zupełnie innej osoby - oszusta?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Sms 365 podobnie jak większość firm pożyczkowych, weryfikuje tożsamość swoich klientów i nie udziela pożyczek tylko na podstawie elektronicznego wniosku kredytowego. W ten sposób każdy mógłby wpisać Twoje dane i wziąć sobie pożyczkę, a ty być musiał ją spłacać ponieważ w przeciwnym wypadku miałbyś na głowie windykację Sms 365 i wkrótce również komornika. Na szczęście, weryfikacja jest przeprowadzana. Polega ona na tym, że po złożeniu wniosku o pożyczkę do Sms 365 musisz dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza ze swojego rachunku osobistego na rachunek pożyczkodawcy. Jeśli dane z wniosku i z przelewu są zgodne ze sobą, tożsamość klienta jest potwierdzana poprawnie i pożyczka może zostać udzielona, o ile wszystkie pozostałe warunki zostały spełnione.

Poleć tę stronę