1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie formalności należy spełnić, żeby otrzymać pożyczkę w Vivus?

Dyskusja w 'Vivus' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 15 Październik 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Czy wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę na Vivus.pl w trybie online, żeby otrzymać pieniądze na konto bankowe? Jakie formalności trzeba będzie przy tym dopełnić? Czy Vivus.pl przedstawia klientom do podpisania umowę pożyczki?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Pierwszą formalnością, jaką trzeba dopełnić przy pożyczaniu pieniędzy z Vivus.pl będzie złożenie wniosku o pożyczkę. Następnie, aby móc liczyć na uzyskanie pożyczki, będzie trzeba dokonać wpłaty na konto Vivus.pl. Jest to opłata rejestracyjna. W tytule przelewu trzeba podać:


  "Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl nr. (Do wpisania numer rejestracji przesyłany klientowi w wiadomości mailowej)"

  Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, należy oczekiwać na przesyłkę od Vivus.pl wraz z umową pożyczkową i opłaconą kopertą zwrotną. Po podpisaniu dokumentów, należy jeden egzemplarz umowy odesłać na adres Vivus.pl. Umowę podpisuje się tylko przy pierwszej pożyczce.

Poleć tę stronę