1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie formalności należy załatwić aby zaciągnąć pożyczkę z Providenta?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 21 Styczeń 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Przeraża mnie myśl o procesie kredytowym w banku, kiedy doradca kredytowy wskazuje na bardzo długą listę dokumentów, jakie należy przy tym zgromadzić. Formalności kredytowe powodują, że zaciągnięcie kredytu w banku w moim odczuciu trwa całe wieki. Mam nadzieję, że znacznie szybciej, najlepiej w jeden dzień zaciągnę pożyczkę w Providencie. Pytanie tylko, jakie tam formalności będą wymagane od przyszłych pożyczkobiorców?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Rzeczywiście, w bankach wygląda to w ten sposób, że składasz wniosek kredytowy na formularzu bankowym wraz z dokumentami dochodowymi i tożsamościowymi, a później może się okazać, że bank poprosi jeszcze o szereg innych dokumentów, aby wydać decyzję kredytową. Pożyczkę z Providenta uzyskasz znacznie szybciej, w zasadzie od ręki. Tutaj też trzeba złożyć koniecznie wniosek i przedstawić doradcy Providenta dowód tożsamości, dokument poświadczający dane adresowe oraz w niektórych przypadkach także zaświadczenie o dochodach.

Poleć tę stronę