1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie jest oprocentowanie pożyczek z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Kwiecień 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Wiele nasłuchałam się na temat firm pożyczkowych i ich nieuczciwych praktyk, między innymi o tym, że wiele parabanków określa oprocentowanie pożyczek nie w skali roku, ale na przykład w skali jednego miesiąca, tygodnia, czy nawet dnia, a niczego nieświadomy klient zaciąga takie zobowiązanie ciesząc się, że jest ono nisko oprocentowane. Chciałabym wiedzieć, ile wynosi roczna stopa procentowa w przypadku pożyczki zaciąganej z Asa Kredyt?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Rzeczywiście, wiele razy również słyszeliśmy w mediach o takich oszukańczych praktykach. W Asa Kredyt na stronie internetowej widnieje informacja, że pożyczki są oprocentowane na 9% w skali roku i jest to roczna stopa oprocentowania stała. Nie może ulec zmianie w okresie pożyczkowym, w którym klient spłaca swoje zobowiązanie. Nie trzeba się więc martwić, że Asa Kredyt nagle podwyższy ni stąd ni zowąd wysokość oprocentowania udzielonej klientowi pożyczki gotówkowej. W warunkach umowy z Asa Kredyt można też znaleźć informację, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi: 30,47%. Obliczona jest ona przy założeniu, iż klient w terminach określonych w umowie wykonuje wynikające z niej zobowiązania.

Poleć tę stronę