1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie konsekwencje odstąpienia od umowy Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 29 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Wiem, że jest to nie za bardzo poważne zachowanie, jak u osoby w moim wieku (32 lata), ale wziąłem pożyczkę z Incredit dwa dni temu, a teraz stwierdzam, że w zasadzie nie jest mi ona potrzebna. Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów takiego postępowania? Czy obowiązuje w tym przypadku jakiś założony termin rezygnacji z umowy? Jak to wygląda w praktyce?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Masz prawo zrezygnować z umowy pożyczki w terminie czternastu dni od daty jej zawarcia. Jeśli pożyczkobiorca nie skorzysta z prawa do odstąpienia od umowy pożyczki, pozostanie ona w mocy. Odstępując od umowy pożyczki udzielonej przez Incredit nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, z wyjątkiem odsetek w wysokości określonej w Ramowej Umowy Pożyczki za okres od dnia wypłaty pożyczki do dnia zwrotu. Odstępując od umowy zobowiązujesz się do zapłaty składki ubezpieczeniowej za czas, w którym Towarzystwo EUROPA udzielało ochrony ubezpieczeniowej. Aby odstąpić od umowy musisz przesłać Incredit na adres wskazany w umowie, wypełniony wniosek o odstąpienie od umowy. Pożyczkobiorca musi zwrócić kwotę udzielonej pożyczki wraz z odsetkami oraz kosztami dodatkowymi, w tym kosztem ubezpieczenia, nie później niż w terminie 30 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki bezpośrednie Niespłacona pożyczka społecznościowa - jakie konsekwencje? 20 Lipiec 2013
Asa Kredyt Koszty odstąpienia od umowy pożyczkowej z Asa Kredyt 27 Maj 2014
Sms Kredyt co się dzieje w przypadku odstąpienia od pożyczki 29 Styczeń 2014

Poleć tę stronę