1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie konto jest najlepsze i dlaczego ?

Dyskusja w 'Konta' rozpoczęta przez użytkownika Seweryn_W, 19 Lipiec 2014.

 1. Seweryn_W

  Seweryn_W New Member

  Wybierając konto nie należy sugerować się samą obsługą rachunku oraz faktem czy jest darmowe czy nie (to już niemal standard). Najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę na pozostałe produkty finansowe proponowane przez dany bank oraz czy i jak są one dostępne dla klientów. Procedury w bankach się różnią - w jednym klient otrzyma niemal od razu na przykład kredyt a w innym musi trochę poczekać lub wykazać się niemałą zdolnością kredytową. Samo konto to "przepustka" do innych produktów i to właśnie jest najważniejsze, by sprawdzić na jakich warunkach są przyznawane kredyty - po co w późniejszym czasie przenosić rachunek i tracić czas.

  Właśnie dlatego, ja z czystym sumieniem mogę polecić eKonto w mBanku - posiadam tam rachunek od ponad 5 lat (większość moich znajomych i rodzina także korzysta z ich usług) i jestem w pełni zadowolony, a mam porównanie bo też szukałem tego jedynego banku ;) za co cenię mBank? Nie będę ukrywał za szybkość w uzyskaniu kredytu całkowicie przez internet. Gdy miałem dorywcze prace ciężko byłoby mi dostać kredyt bo nie miałem zaświadczenia z pracy o stałych dochodach, jednak na moje konto stale wpływała jakaś suma i bank właśnie na podstawie historii rachunku przyznał mi kredyt - 7 tys. zł ! Z czasem przy stałych wpływach oferta się zwiększała co jakiś czas i teraz mogę liczyć na kilkadziesiąt tysięcy.
  Last edited by a moderator: 21 Lipiec 2014
 2. josef1

  josef1 Member

  Wydaje mi się, że bardzo dobrym kontem jest konto w Millenium Bank. Jest to konto całkowicie darmowe, darmowa jest także karta, dlatego warto założyć je właśnie tutaj:)
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Konta Najlepsze konto w 2014 29 Sierpień 2014
Konta Najlepsze konto osobiste w 2014 26 Marzec 2014
Konta konto dla studenta 15 Wrzesień 2017
Konta Konto firmowe 15 Wrzesień 2015
Konta Nest Bank czy mBank - jakie konto bankowe jest lepsze? 10 Styczeń 2017
Sms Kredyt Czy otrzymam wypłatę pożyczki z SMS Kredyt na swoje konto bankowe? 8 Lipiec 2015
Incredit Czy otrzyma pożyczkę przelewem na konto bankowe z Incredit? 22 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę