1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie oprocentowanie pożyczek stosuje Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 25 Czerwiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Chciałabym zaciągnąć pierwszą pożyczkę w firmie pozabankowej. Słyszałam, że wiele firm pożyczkowych stosuje promocyjną, darmową pierwszą pożyczkę dla nowych klientów. Czy podobną politykę stosuje Incredit? Jak oprocentowana jest pierwsza pożyczka w Incredit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Niestety Incredit nie ma promocji dla nowych klientów na darmową pożyczkę gotówkową. Za każdą pożyczkę trzeba zapłacić, bez względu na to, czy będzie to Twoja pierwsza pożyczka, czy kolejna. Ważne jest jednak, że pierwsza pożyczka w Incredit może być zaciągnięta w kwocie 500 lub 150 0 zł na okres 1, 2, 3, 4, 5 lub 6 miesięcy.

  Generalnie, maksymalne oprocentowanie pożyczki w banku lub parabanku nie powinno przekraczać czterokrotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego, czyli progu 16%. Niemniej, prócz odsetek spłacasz też składkę ubezpieczeniową i prowizję za udzielenie pożyczki. Przy pożyczce zaciąganej na 500 zł na okres 1 miesiąca spłacasz 625 zł łącznie, z czego 58,54 zł to ubezpieczenie a 66,46 zł prowizja za udzielenie pożyczki. Stopa oprocentowania pożyczki wyniesie 300% rocznie, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania aż 1355,19%.

Poleć tę stronę