1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie warunki regulaminowe trzeba spełnić, aby zaciągnąć pożyczkę na Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 11 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Podajcie proszę w jednym miejscu wszystkie warunki, jakie musi spełnić osoba, która chciałaby zapożyczyć się w Via Sms. Osobiście trudno mi się rozeznać we wszystkich warunkach, jakie Via Sms stawia swoim klientom. Czy wystarczy złożyć wniosek kredytowy, aby otrzymać pożyczkę z Via sms w pożądanej wysokości?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie tylko wniosek kredytowy będzie potrzebny przy wnioskowaniu o pożyczkę w Via Sms. Szczegółowe warunki regulaminu pożyczania pieniędzy z Via Sms można znaleźć na stronie viasms.pl. Podam je również tutaj, aby nie było żadnych wątpliwości:  1. Na stronie internetowej VIA SMS PL wybierasz kwotę i termin na kalkulatorze. Klikasz przycisk "Weź pożyczkę" i postępujesz zgodnie z dalszymi wskazówkami Via Sms.
  2. Przy pierwszym korzystaniu z pożyczki z Via Sms podczas rejestracji trzeba podać swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz tylko spełnić kilka wymogów – musisz mieć polskie obywatelstwo, wiek pomiędzy 20, a 65 lat, mieć stały dochód oraz nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej. Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na stronie internetowej viasms.pl.
  3. Przy pierwszej pożyczce trzeba przesłać na rachunek bankowy Via Sms kwotę rejestracyjną 0,01 zł z konta bankowego klienta. W tytule trzeba wpisać: "Potwierdzam ID Klienta [twój nr rejestracji] i akceptuje warunki umowy VIA SMS PL". W ten sposób najbezpieczniej poinformujesz nas o swoim rachunku bankowym. Opłata rejestracyjna opłacana jest tylko raz i nie podlega zwrotowi.
  Aby ponownie wziąć pożyczkę trzeba tylko wysłać SMS z podaniem żądanej kwoty lub złożyć dyspozycje poprzez swój profil na stronie VIA SMS PL)
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Klientem viasms.pl może zostać osoba, która:

  ü ukończyła 20 rok życia,

  ü jest przed 65 rokiem życia,

  ü jest obywatelem Polski,

  ü ma stały dochód, pozwalający na terminowe regulowanie zobowiązań,

  ü zarejestrowała się na stronie internetowej firmy ,

  ü potwierdziła dane osobowe poprzez wysłanie przelewu z własnego rachunku bankowego na

  konto firmy, w wysokości 1 grosza.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Warunki pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Sms Kredyt Podstawowe warunki umowy pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Incredit Podstawowe warunki umowy z Incredit 30 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe warunki przedłużenia spłaty pożyczki w Ekspres Kasa 18 Luty 2015
Sms 365 Jakie są warunki składania wniosku o pożyczkę? 19 Grudzień 2014
Net Credit Warunki zawiązania pożyczki w Net Credit 17 Październik 2014
Profi Credit Jakie warunki trzeba spełnić zaciągając pożyczkę w Profi Credit? 10 Wrzesień 2014

Poleć tę stronę