1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie warunki trzeba spełnić zaciągając pożyczkę w Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 21 Sierpień 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Chciałbym zaciągnąć 5 000 zł pożyczki pozabankowej w Profi Credit. Mój wybór padł na tą firmę z uwagi na korzystne opinie, jakie o niej słyszałem. Wcześniej nie miałem jeszcze okazji zaciągać jakiejkolwiek pożyczki pozabankowej. To będzie mój debiut. Stąd też moje pytanie, a mianowicie jakie warunki będę musiał spełnić, aby zaciągnąć wyżej wymienioną kwotę pożyczki w Profi Credit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Przy pożyczce na 5 tys. zł nie będziesz mógł skorzystać z oferty Profi Credit na pożyczkę na oświadczenie. Możesz więc albo zdecydować się na pożyczkę na zaświadczenie, albo na pożyczkę dla przedsiębiorcy. Zakładając, że jesteś osobą fizyczną i interesuje cię taka oferta pożyczkowa, będziesz musiał spełnić następujące wymagania do zaciągnięcia pożyczki z Profi Credit:

  • Wiek od 25 do 65 lat,
  • Uzyskiwanie dochodu w wysokości co najmniej 1200 zł netto z tytułu pracy na etacie, renty, emerytury itp.,
  • Zameldowanie na terytorium Polski,
  • Złożenie dokumentów: kopii dowodu osobistego wnioskodawcy, zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy, rachunek za media.

Poleć tę stronę