1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie zaświadczenie o zarobkach gdy umowa zlecenie?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 3 Lipiec 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Pracuję jako tzw. freelancer i uzyskuję swoje miesięczne dochody na podstawie umów cywilnoprawnych, przede wszystkim umów zlecenie. Obecnie mam podpisane takie umowy stale z takimi samymi firmami, dla których wykonuję pewne prace. Czy w takim przypadku mam szansę na uzyskanie pożyczki z Profi Credit a jeśli tak, to jakie zaświadczenie o zarobkach będą oni żądać ode mnie? Zaświadczenie od pracodawcy w moim przypadku jest kompletnie wykluczone.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Przy braku możliwości okazania zaświadczenia o zarobkach, można zdecydować się na zaciągnięcie w Profi Credit tzw. pożyczki na oświadczenie. Jest ona kierowana do różnych grup klientów, potrzebujących szybko uzyskać pieniądze na nieprzewidziane wydatki. Pożyczka na oświadczenie nie będzie wymagała od Ciebie przedstawienia zaświadczenia o dochodach. Pożyczkę uzyskać na oświadczenie. Musisz podać w takim oświadczeniu, ile zarabiasz. W ten sposób uzyskasz pożyczkę w wysokości od 200 zł do 4000 zł, na okres od 6 do nawet 48 miesięcy.

Poleć tę stronę