1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jestem już klientem Providentu, w jakiej wysokości pożyczkę mogę zaciągnąć?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 10 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Spłaciłem w terminie pożyczkę z Providenta, zaciągniętą na kwotę 2 tys. zł. Nie miałem z tym żadnych problemów, więc sądzę, że drugi wniosek pożyczkowy szybko zostanie rozpatrzony na moją korzyść. Czy w takiej sytuacji moja pożyczka może mieć wysokość wyższą niż 2 tys. zł? Ile maksymalnie pożyczy mi Provident?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Provident rzeczywiście ogranicza wysokość pożyczek, których udziela. Nowy klient może pożyczyć od 300 zł do 7 tys. zł. Klienci, którzy są już znani Providentowi, czyli korzystali już z oferty pożyczkowej w tej firmie, mogą zaciągnąć pożyczkę wyższą. Maksymalnie będzie to kwota do 10 000 zł, a więc całkiem niemałą. Górną wysokość pożyczki Provident określa jednak indywidualnie dla każdego klienta.
 3. Kassa

  Kassa New Member

  jeśli pożyczkobiorca za pierwszym razem spłacił cała kwotę bez żadnych problemów w postaci zaleganie z spłatą rat wówczas staje się bardziej wiarygodny i może zaciągnąć pożyczkę na wyższa kwotę. jednak pamiętaj o tym żeby nie wpaść w pętlę zadłużenia i nie brać kolejnej pożyczki po to żeby spłacić poprzednią

Poleć tę stronę