1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kiedy po spłacie pierwszej pożyczki z wonga mogę zaciągnąć kolejną?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 8 Listopad 2013.

  1. Gość

    Gość Gość

    Dokładnie 5 tygodni temu zaciągnąłem pożyczkę na wonga i szybko ją spłaciłem – już po 14 dniach, dokładnie w terminie spłaty ustalonym przez tą firmę. Teraz znów potrzebuję szybko dodatkowych pieniędzy i nie mogę czekać na przejście procesu kredytowego w banku. Czy wonga da mi kolejną szansę na uzyskanie pożyczki?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Teoretycznie zaraz po zaksięgowaniu Twojej spłaty pierwszej pożyczki, czyli trzy tygodnie temu, mogłeś już wnioskować na wonga o udzielenie kolejnej pożyczki. Pytanie tylko, czy wonga Twój wniosek by zaakceptowało, jeśli na stronie wyraźnie piszą, że jest to serwis pożyczkowy dla osób wypłacających, którzy najlepiej tylko trzy-cztery razy do roku chcą zaciągnąć szybką pożyczkę. Jeśli jednak nic nie wskazuje na to, że Twoja sytuacja finansowa jest zła i nie będziesz miał z czego spłacić pożyczki, myślę, że spokojnie i z powodzeniem możesz wnioskować na wonga o pożyczkę.

Poleć tę stronę