1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kredyt bez wkładu własnego na budowę domu.

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Aramasz, 27 Luty 2014.

 1. Aramasz

  Aramasz New Member

  Chciałbym zaciągnąć kredyt na budowę domu, mam jakieś pieniądze odłożone, ale chciałbym je zostawić na wykończenie już domu, czy zatem mam szansę na kredyt bez wkładu własnego ?
 2. Gofera

  Gofera New Member

  Nie masz szans na kredyt bez wkładu własnego, od 2020 roku banki udzielają kredyt finansujące 95% nieruchomości, natomiast kredytobiorca musi mieć wkład własny w wysokości minimum 5% czyli pozostałość .
 3. just12345

  just12345 New Member

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 4. chiara

  chiara Member

  nie słyszałam w żadnym banku o kredycie hipotecznym bez wkładu własnego. ale zainteresuj się kredytami z dofinansowaniem wkładu własnego z programu Mieszkanie dla Młodych. co prawda też musisz mieć wkład własny, ale mniejszy. w tym roku banki przy programie MdM wymagają 10% wkładu własnego, czyli 10% wartości nieruchomości.
 5. majka

  majka Member

  Obawiam się że w obecnych czasach nie jest możliwe uzyskanie kredytu hipotecznego bez wkładu własnego. Jeszcze w 2020 r. można było w niektórych bankach wziąć kredyt na budowę domu, nie dysponując żadnymi oszczędnościami (bez wkładu własnego). Trzeba wiedzieć, że wkład własny obniża oprocentowanie, a także zmniejsza przyszłą ratę kredytu.
 6. Radosław

  Radosław New Member

  MdM, tylko mieszkanie dla Młodych Tobie pozostaje
 7. KasiaL

  KasiaL Member

  Tak, tylko MdM w przypadku budowy domu, dotyczy metody gospodarczej i inwestor ma wówczas możliwość zwrotu części podatku VAT.
 8. Radosław

  Radosław New Member

  tylko pamiętaj żeby mieć pozwolenie na budowę zanim zaczniesz stawiać nieruchomość! będziesz faktury rozliczać w US, system trochę inny niż w hipotece z MdM
 9. walutka

  walutka Member

  Nie dostaniesz kredytu bez wkładu własnego.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Kredyty pod hipotekę Czy podniesienie wkładu własnego ma wpływ na warunki kredytu hipotecznego? 14 Sierpień 2013
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYT DLA FIRM 150 000 ZŁ BEZ ZUS i US - NAJLEPSZE OFERTY DLA FIRM – 100% POLECANE! 1 Wrzesień 2020
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYTY DLA FIRM – NA STRACIE I BEZ ZDOLNOŚCI!WIELE OFERT W JEDNYM MIEJSCU 1 Wrzesień 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczka od prywatnego inwestora dla osób zadłużonych i ze słabą zdolnością kredytową 21 Sierpień 2020
Pożyczki - forum ogólne Kredyty 27 Czerwiec 2020
Ogłoszenia pożyczkowe KREDYT DLA FIRM – 500 000 ZŁ z NISKIM DOCHODEM i BEZ ZDOLNOŚCI! 23 Czerwiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Kredyt dla zadłużonych + BONUS 50zł 9 Grudzień 2019

Poleć tę stronę