1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Na czym polega inwestowanie w pożyczki?

Dyskusja w 'Inwestowanie w pożyczki' rozpoczęta przez użytkownika Lidia, 20 Marzec 2014.

 1. Lidia

  Lidia Gość

  Interesuje mnie w jaki sposób osoby prywatne zarabiają na udzielaniu pożyczek. Czy jest jakieś stałe oprocentowanie, które oferują, czy to zależy od osoby?
 2. Grześ

  Grześ New Member

  to zależy przede wszystkim od tego, ile zainwestujesz :) i więcej inwestujesz, tym więcej zarabiasz - prościzna
 3. Rafał

  Rafał Member

  Dokładnie, a oprocentowanie takich pożyczek z tego co wiem można negocjować z pożyczkobiorcą.
 4. bartek

  bartek Member

  wejdź na portal pozyczkoIandia, tam masz wszystko jak na tacy, to portal gdzie można właśnie udzielić komuś pożyczki. A zarabia się skoro pytasz na bonusie który pożyczkobiorcy ustalają we wniosku pożyczkowym.
 5. jaskier

  jaskier New Member

  to bardzo proste. najpierw znajdujesz osobe która potrzebuje kreydytu z tym raczej problemu nie ma wchodzisz np na financeinvest i masz całą liste osób które chcą takową wziąść i się z taką osobą dogadujesz.
 6. bartek

  bartek Member

  dokładnie tak jaskier, dfi24 czy ottokredyt to strony które właśnie oferują pożyczki społecznosciowe.
 7. majka

  majka Member

  Myślę, że jak jesteś początkującym inwestorem to musisz proponować naprawdę korzystne warunki żeby klienci zainteresowali się Twoją ofertą. Dlatego powinieneś się przygotować na to, że nie od razu będziesz zarabiać kokosy. Poza tym zysk z tych pożyczek dostajesz dopiero jak pożyczkobiorcy Ci spłacą wszystkie raty. A czasami przecież bywa tak, że ktoś przestaje spłacać pożyczkę. I wtedy masz stratę. Musisz się na to przygotować.
 8. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Jeśli dysonujesz wolnymi środkami to możesz zarejestrować się na portalu zajmującym się pożyczkami społecznościowymi. Szukasz na nim osoby, która potrzebuje pieniędzy i jeśli ta osoba zgodzi się na Twoje warunki to udzielasz jej pożyczki. Przelewasz jej kwotę pożyczki na konto, a potem ona spłaca Ci ją w ratach. Oczywiście do rat doliczone są odsetki. I właśnie na tych odsetkach zarabiasz.
 9. krokodyl

  krokodyl New Member

  nie ma stałego oprocentowania takich pożyczek. sam je sobie ustalasz. tylko wiadomo, że jak będzie za niskie to mało (albo nic) zarobisz, a jak za wysokie to nikt nie będzie chciał od ciebie pożyczyć.
 10. Darek999

  Darek999 New Member

  Albo kupujesz pożyczki udzielone przez firmę. Np. w pro-zysk jest tak ze to firma udziela pożyczek a ty możesz je odkupić i zarobić już przy kupnie bo kupujesz pożyczkę za mniej niż jej wartość oraz odsetki które są przy spłacie.
  A jak pożyczka się nie spłaca to firma odkupuje taka pożyczkę oddając cala wartość pożyczki czyli tak czy siak zarabiamy.
 11. lxebiod

  lxebiod New Member

  Najlepiej nie inwestować tylko w pożyczki, a na przykład część trzymać na lokacie, część zainwestować w pożyczki, część w złoto... Wtedy ryzyko utraty środków się zmniejsza.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Inwestowanie w pożyczki na czym polega inwestowanie w pożyczki? 17 Czerwiec 2014
Social Lending - Opinie Na czym dokładnie polega pożyczka społecznościowa? 28 Maj 2014
Social Lending - Opinie czym się rożni social lending od zwykłej chwilówki 11 Lipiec 2014
Windykacja pożyczek czym się rożni windykator od komornika? 11 Lipiec 2014
Pożyczki pozabankowe Czym różnią sie pożyczki społecznościowe od chwilówek? 30 Maj 2014
Pożyczki gotówkowe Czym różni się pożyczka gotówkowa od kredytu? 24 Marzec 2014
Wonga W czym Wonga jest lepsza od innych firm pożyczkowych? 28 Listopad 2013

Poleć tę stronę