1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Na jaki procent Profi Credit pożycza pieniądze firmom, a na jaki osobom prywatnym?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 18 Lipiec 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Profi Credit ma ofertę rozdzieloną na klientów indywidualnych i firmowych. Czy różni się ona od siebie wysokością stopy oprocentowania zobowiązania? Ile wynosi w ogóle oprocentowanie pożyczek w Profi Credit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Tego nie można powiedzieć na podstawie informacji udostępnianych na stronie internetowej Profi Credit. Dopiero po kontakcie z doradcą finansowym Profi Credit można dowiedzieć się o warunkach finansowych pożyczki. Mnie wiadomo jedynie, że przy pożyczkach dla osób prywatnych oprocentowanie roczne równe jest 50-70%, czyli dosyć sporo. Nie wiem dokładnie, czy tyle samo będzie w przypadku pożyczki udzielanej przedsiębiorcom.
 3. marietta

  marietta New Member

  Jak mam problemy finansowe to zawsze zwracam się do Profi Credit. Jest pomocna dla mnie, bardzo dobrze że takie szybkie przelewy mają, bo to jest dobre udogodnienie dla tych , którzy w chwili natychmiastowej muszą mieć przy tyłku jakąś kasę. Natomiast oprocentowanie jest bardzo małe jak dla mnie, w porównaniu do innych firm.
 4. mikołaj

  mikołaj New Member

  ode mnie 5/5 dla Profi Credit. Bralem pożyczkę rok temu, wszystkie warunki ok żadnego naciągania, dobra firma, nie mam zastrzeżeń, duzo lepiej się z nimi współpracuje niz z bankiem
 5. Almond

  Almond New Member

  Interesuje Cię tylko i wyłącznie Profi Credit? Czasami zdarza się przecież tak, że poszczególne firmy mają nieco lepsze oferty, ale wszystko zależy tutaj od danego okresu. Moim zdaniem lepiej będzie porównać kilka różnych ofert, bo da Ci to lepsze rozeznanie w temacie. Osobiście polecam do tego porównywarkę http://www.pozyczki-pozabankowe.pl, bo dzięki temu będziesz mógł w krótkim czasie wszystko sprawdzić.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Profi Credit Jaka jest wysokość oprocentowania pożyczek udzielanych przez Profi Credit? 18 Lipiec 2014
Pożyczki - forum ogólne Oferta pożyczki według 3% oprocentowania rocznie 26 Czerwiec 2020
Sms Kredyt Na jaki procent pożyczają pieniądze z SMS Kredyt? 13 Lipiec 2015
Sms Kredyt Co oznacza oprocentowanie RRSO w ofercie SMS Kredyt? 10 Lipiec 2015
Incredit Jakie oprocentowanie pożyczek stosuje Incredit? 25 Czerwiec 2015
Incredit Maksymalne oprocentowanie pożyczek a procent pobierany przez Incredit 25 Czerwiec 2015
Forum kredytowe Kredyt na samochód z najniższym oprocentowaniem 18 Marzec 2015

Poleć tę stronę