1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Na jakich warunkach konsolidacja?

Dyskusja w 'Pożyczki konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika Urszula, 31 Maj 2014.

 1. Urszula

  Urszula Member

  Na jakich warunkach można uzyskać konsolidację kredytów? Jakie trzeba mieć predyspozycje, aby się w ogóle o to ubiegać?
 2. Kikosz

  Kikosz New Member

  Z tego co wiem, to trzeba się odpowiednio wcześnie kapnąć, bo jak będzie tak, że zaczynasz się spóźniać z wpłatami rat, to już możesz trafić do BIK, a wtedy banki już raczej nie będą chciały z Tobą rozmawiać.
 3. just12345

  just12345 New Member

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 4. majka

  majka Member

  Pożyczkę konsolidacyjną można wziąć gdy mamy kilka różnych rat kredytów i pożyczek, ale jeszcze nie spóźniamy się z wpłatami. Trzeba odpowiednio wcześnie zorientować się, że spłata zobowiązań może nas pogrążyć. Wtedy udajemy się do banku, który ureguluje nasze długi, a w zamian dostaniemy niższą, jedną ratę.
 5. bronka

  bronka Member

  można mieć oczywiście kredyty i pożyczki w bankach, ale trzeba je regularnie spłacać. konsolidacja nie jest dla osób, które już mają problem ze spłatą swoich zobowiązań. kredyt konsolidacyjny jest udzielany tylko osobom, które na niego stań. i często musi zostać zabezpieczony hipoteką.
 6. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Poleć tę stronę