1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Nest Bank czy mBank - jakie konto bankowe jest lepsze?

Dyskusja w 'Konta' rozpoczęta przez użytkownika lucjan, 10 Styczeń 2017.

 1. jaworowicz

  jaworowicz New Member

  A ja zapytam o kwestię mBanku,
  Czy to prawda, że wystarczy złożyć wniosek przez Internet, żeby dostać kredyt gotówkowy w mBanku? Nie do końca chce mi się wierzyć, że jest to takie proste. Ponieważ nie ukrywam, że już kiedyś próbowałem właśnie wziąć kredyt w innym banku, ale dzwoniła do mnie kobitka i zaczęła taką szczegółową ankietę na temat mojego życia osobistego, że sam zrezygnowałem. Naprawdę nie widzę potrzeby, bym był wypytywany na temat dochodów mojej żony. Jeśli uniknę tych wszystkich rzeczy w mBanku, to naprawdę byłbym zainteresowany ich ofertą na poważnie.
 2. Edyta93

  Edyta93 New Member

  Na pytanie, w którym banku założyć konto (Nest Bank vs mBank) moja odpowiedź jest jednoznaczna. Mój narzeczony miał kiedyś konto w mBanku (takie swoje pierwsze) i wcale nie był zadowolony, miał opłaty za prowadzenie konta i wogle ;/ Ja mam w nest banku i mój ukochany również się do niego przeniósł. Teraz jest okropnie z niego zadowolony z resztą tak samo jak i ja :) Tutak za prowadzenie konta nic się nie płaci, wogle jest ono darmowe i przy okazji w razie jakiś pytań, czy też problemów obsługa klienta jest bardzo przyjemna i wykwalifikowana :) Na nic nie mogę powiedzieć złego słowa. Moja odpowiedź brzmi tak:
  Tylko i wyłącznie nest
  opinie klientów też są bardzo dobre
 3. mariia

  mariia New Member

  Ja polecam mBank i eKonto :) Mam tam konto od ładnych kilku lat i nie narzekam, sporo znajomych też ma i są zadowoleni :) Z kolei spora ich część korzysta też z Aliora i również twierdzą, że jest ok.
 4. rafik

  rafik New Member

  nest bank jest idealny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw także szczególnie na początku firmom bardzo się opłaca i da wiele możliwości. Jak chcecie sobie doczytać szczegółowe informacje to polecam kliknąć na - na pewno upewnicie się co do konkretów i wyboru.
 5. Maarta

  Maarta New Member

  mbank = droższy, przebajerowany interfejs
  nest bank = darmowy, prosty ale fukcjonalny interfejs

  Dla mnie nestbank jest lepszy niż mbank
 6. Januszowski

  Januszowski New Member

  A ja postawiłbym na mBank, albo jeszcze lepiej Orange Finanse, bo to praktycznie to samo, lecz więcej dodatkowych korzyści na rachunku i poza nim. Nest Bank jest dopiero 2 tygodnie na rynku, a już "wszyscy" mówią jaki to on jest idealny. Sorry, to tak nie działa... Niedługo otworzę lodówkę i wyskoczą mi posty o Nest Banku...
 7. KasiaL

  KasiaL Member

  Dla mnie mBank. Darmowe niekoniecznie najlepsze. Poza tym NB ma mało placówek, partnerskich również. Za rok lub dwa będzie można o nim coś więcej napisać. Teraz tylko dużo szumu.
 8. Januszowski

  Januszowski New Member

 9. lilaniebieska

  lilaniebieska New Member

  mBank wprowadził teraz wiele opłat. Na ten moment na pewno bym tam konta nie zakładała.
 10. walutka

  walutka Member

  W mBanku są teraz opłaty. Nie wiem, jak z Nest Bankiem. Chyba wszystko za free.
 11. KamilPr

  KamilPr New Member

  Jeśli chodzi o konto osobiste to nest
  jest jednym z lepszych wyborów. Trudno powiedzieć, czy najlepszym. Mnie nest bank zachęcił szeroką ofertą, najpierw rozglądałem się za jakąś lokatą, a ostatecznie stanęło na lokacie i koncie, bo mogłem dobrać takie warunki jakie mi odpowiadały. Co do opłat to faktycznie ich nie ma, nie wiem jak z kartą, bo obecnie mam rachunek bez karty.
 12. BasiaNi

  BasiaNi New Member

  Nie nam oferty Nest Banku, ale w mBanku miałam konto i byłam zadowolona do czasu, jak zwiększyli mi limit, jaki musiałam wydać, żeby nie płacić za kartę.
 13. rusak

  rusak New Member

  nest bank ma dobrą ofertę - co ważne bez żadnych warunków

Poleć tę stronę