1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Oświadczenie pożyczkobiorcy

Dyskusja w 'Sms 365' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 19 Grudzień 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Czy składając wniosek na stronie SMS 365 jednocześnie zawieram z nimi jakąkolwiek umowę? Jak to wygląda od strony prawnej?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Wszystkie tego typu warunki współpracy masz wymienione w umowie pożyczkowej, dostępnej na stronie SMS 365. Zgodnie z tym, co zostało zamieszczone w postanowieniach umownych, składając wniosek o udzielenie pożyczki, pożyczkobiorca potwierdza, że wszystkie dane przedstawione przez niego są prawdziwe. Oświadczasz, że nie posiadasz opóźnień w zapłacie kredytów lub pożyczek oraz, że nie jesteś zarejestrowany jako dłużnik w bazach danych dłużników niewypłacalnych lub w bazach danych, na podstawie, których sporządza się historie kredytowe. Oświadczasz, że przeciwko Tobie nie są prowadzone żadne postępowania sądowe lub egzekucyjne o zapłatę, nie jesteś wciągnięty w żadną sprawę, która mogłaby wpłynąć na jego wypłacalność. Wysyłając wniosek o udzielenie pożyczki, pożyczkobiorca potwierdza swoją zdolność do czynności prawnych i zapewnia, że nie znajduje się pod wpływem alkoholu, narkotyków, substancji psychotropowych lub pod wpływem innych środków odurzających ograniczających jego świadomość.

Poleć tę stronę