1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Provident czy Vivus?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika MarekG, 30 Marzec 2014.

 1. MarekG

  MarekG New Member

  Co polecicie na pierwszą pożyczkę? Providenta czy Vivusa? Z tego co wiem, to provident teraz wprowadził też jakąś darmową pierwszą pożyczkę, bo to wiąże się z możliwością zerwania umowy pożyczkowej. Jak to jest w praktyce?
 2. Izy

  Izy New Member

  Umowa jest najważniejsza , tak jedna jak i druga firma daje taką pożyczkę tylko nowym klientom ,to jest podstawowy warunek.
 3. Kowal_czyk

  Kowal_czyk Member

  Stanowczo odradzam Provident. Nie ma co się zastanawiać i składać wniosek do Vivus. Dlaczego? Wszystko odbywa się on-line , a co najważniejsze w Vivusie oddajesz tyle , ile pożyczasz (w przypadku pierwszej pożyczki.)
 4. pioter

  pioter Member

  Ja natomiast polecę Provident (choć Vivus też zasługuję na laury) - przedstawiciel dowiezie Ci pieniążki błyskawicznie do domu oraz co tydzień przyjedzie w celu odebrania raty...
 5. kaska_m

  kaska_m New Member

  Ja również polecam Provident. Sama sprawdziłam. Po pierwsze wszystkie formalności można załatwić od ręki i do tego bez wychodzenia z domu. Po drugie - miła obsługa.
 6. latszuk

  latszuk New Member

  Provident wprowadził teraz taką promocję że do 30 dni możesz zrezygnować bez odsetek oddajesz ile wziąłeś. W Vivus dostaniesz na pierwszy raz 1400. Wszystko zalezy ile dostaniesz w Providencie i czy to jesteś w stanie spłacić przykładowo 2 tys po 29-30 dniach.
 7. Waldemar

  Waldemar New Member

  Na dłuższą metę jakby się przyjrzeć , to Provident kusi długim okresem spłaty . Drugim plusem są spłaty ratalne - o wiele łatwiej jest płacić 3% zadłużenia tygodniowo niż od razu całą kwotę jak np. w Vivusie...
 8. Urszula

  Urszula Member

  Provident jest już długo na rynku, dlatego ma wielu zadowolonych klientów. Świadczy to o tym, że ma stale atrakcyjną ofertę, na dogodnych warunkach.
 9. markobylos1

  markobylos1 Member

  vivus oferuje darmową pozyczkę, ale tylko pierwsza. Vivus pożycza mniejsze kwoty niż provident, ale tez daje mniejszy czas na spłatę. ja osobiscie korzystam z usług providenta, bo spłate mam rozłożona na tyle rat, ze praktycznie tego nie odczuwam
 10. jadwiga

  jadwiga New Member

  ja osobiscie korzystałam tylko z vivus co moge polecić. Niebardzo mam porównanie, choć jak kiedy się orientowałam to faktycznie jest tak jak piszą w providencie, że oni dają większą kasę niż vivus. ale to wszystko zależy od potrzeb
 11. bluejeans

  bluejeans Member

  Jak pierwsza pożyczka to tylko vivus - bo darmowa. niestety - tylko do 1400zł ;// ale zawsze to coś :)
 12. Jasiek

  Jasiek Member

Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Provident Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń Provident czy Vivus 20 Grudzień 2013
Pożyczki dla zadłużonych Czy Provident pożycza dłużnikom? 26 Maj 2014
Provident Nowa promocja od Providenta 10 % zwrotu pożyczki 20 Maj 2014
Provident Praca w Provident? 26 Marzec 2014
Filarum Filarum vs Provident - co wybrać 27 Luty 2014
Pożyczka Plus Asper a Provident ? 27 Luty 2014
Provident Jakie wymagania odnośnie przyszłych pożyczkobiorców stawia Provident? 31 Styczeń 2014

Poleć tę stronę