1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wonga - jakie formalności ?

Dyskusja w 'Wonga' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 25 Listopad 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  Czy klient chcący zaciągnąć pożyczkę na wonga musi się tylko tam zarejestrować, czy też uiścić jakąś opłatę rejestracyjną. Jeśli wymagana jest opłata, to w jakiej kwocie? Chciałbym wiedzieć, czy w ogóle opłaca mi się zainteresować możliwością zapożyczenia się na wonga.
 2. Sofista

  Sofista Member

  Przy rejestracji w serwisie wonga należy wypełnić formularz i odpowiedzieć na zasadne przez serwis pytania. Użytkownik przechodzi pełną weryfikację tożsamości i musi podać kilka informacji ze swojego dowodu osobistego, aby móc zaciągnąć pożyczkę.

  wonga wymaga również dokonania przelewu 10 groszy opłaty rejestracyjnej. Ta symboliczna kwota może zostać przekazana na konto wonga za pośrednictwem przelewu, czyli mikropłatności, co uwiarygodni tożsamości klienta i sprawi, że nikt nie powołany nie podszyje się pod jego dane osobowe. Opłata rejestracyjna nie będzie wymagana, jeśli klient skorzysta z opcji „Paszport Przelewy24”, co nie będzie wymagało ponoszenia jakichkolwiek opłat. Aplikacja „Paszport Przelewy24” musi zostać zainstalowana na komputerze klienta, a później musi się on za jej pośrednictwem zalogować na stronie banku.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Wonga Jakie formalności rejestracyjne należy załatwić zanim zaciągnie się pożyczkę na Wonga.com? 18 Listopad 2013
Wonga Pożyczka w wonga 2015 3 Kwiecień 2015
Wonga Umowa Ramowa Wonga.com 25 Czerwiec 2014
Wonga Pożyczki w Wonga w 2014 5 Maj 2014
Wonga Koszty weryfikacji w Wonga 28 Kwiecień 2014
Wonga Jakie warunki kredytowe proponuje Wonga w 2014? 27 Marzec 2014
Wonga Wonga nie wymaga zaświadczeń ? 28 Luty 2014

Poleć tę stronę