1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wymagane dokumenty do wniosku o pożyczkę w SMS Kredyt

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 16 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Z tego co już mi wiadomo, SMS Kredyt nie jest firmą, która udzielałaby pożyczek klientom na przysłowiowe „piękne oczy”. W sumie, całkowicie to rozumiem, muszą jakoś zabezpieczać swoje interesy i chronić się przed pożyczaniem pieniędzy nierzetelnym dłużnikom. Jakie dokumenty - osobowe i dochodowe należy złożyć wraz z wnioskiem o pożyczkę do SMS kredyt, aby mogli wydać decyzję kredytową, najlepiej pozytywną rzecz jasna.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Aby uzyskać pożyczkę w SMS Kredyt musisz złożyć wniosek o pożyczkę, przedstawić dowód osobisty oraz dokument potwierdzający Twój dochód, bez tego się nie obejdzie. Może to być oświadczenie o źródle i wysokości uzyskiwanego dochodu, ale tylko wtedy, gdy ubiegasz się o pożyczkę do kwoty 5000 zł. Powyżej trzeba już przedstawiać standardowe również w bankach, zaświadczenia od pracodawcy o wysokości dochodu, kopię ubiegłorocznego formularza PIT, kopię księgi przychodów i rozchodów dla działalności gospodarczej, odcinek renty lub emerytury bądź potwierdzenie przelewu, albo też wyciąg z konta bankowego. Wszystko zależy od tego, z jakiego źródła uzyskujesz dochód.

Poleć tę stronę