1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wymagania dla stałego klienta

Dyskusja w 'Ekspres Kasa' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 18 Luty 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Czy będąc stałym klientem Ekspres Kasa można liczyć na jakieś szczególne traktowanie? Czy będę mógł więcej pożyczyć od tej firmy pożyczkowej, jeśli sprawdzę się jako pożyczkobiorca, tj. regularnie będę spłacał wcześniejsze zobowiązania. Jak o pożyczkę może starać się stały klient Ekspres Kasa?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Będąc stałym klientem Ekspres Kasa, czyli po zaciągnięciu i spłacie pierwszej pożyczki z tej firmy pożyczkowej, będziesz mógł maksymalnie pożyczyć 2000 zł za kolejnym razem. Rzeczywiście, stali klienci mogą szybko i bezproblemowo pożyczać pieniądze od Ekspres Kasa. Wystarczy, że zalogujesz się do własnego konta Ekspres Kasa w trybie online, podając login, czyli twój numer telefonu komórkowego, oraz 5-cyfrowe hasło, które każdy klient otrzymuje przy pierwszej pożyczce. Następnie w systemie elektronicznym wybierasz kwotę pożyczki i okres czasu, na jaką chcesz ją wziąć. Później Ekspres Kasa w ciągu 15 minut wydaje decyzję o udzieleniu pożyczki, a po godzinie możesz już korzystać z środków udostępnionych przez parabank.

  Masz też możliwość ubiegania się o pożyczkę z Ekspres Kasa przez SMS-a. Na numer 7034 wysyłać sms treści „KASA <kwota pożyczki> <okres pożyczki> PESEL. Decyzja podejmowana jest w krótkim czasie.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Wymagania dla stałych klientów SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Incredit Podstawowe wymagania Incredit 1 Lipiec 2015
Sms 365 Wymagania stawiane klientom SMS 365 19 Grudzień 2014
Profi Credit Profi Credit - wymagania? 21 Sierpień 2014
Asa Kredyt Jakie wymagania muszę spełnić, żeby zostać pożyczkobiorcą Asa Kredyt? 9 Czerwiec 2014
Provident Jakie wymagania odnośnie przyszłych pożyczkobiorców stawia Provident? 31 Styczeń 2014
Via Sms jakie wymagania do zaciągnięcia pożyczki w via sms? 28 Styczeń 2014

Poleć tę stronę