1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Wystarczy dowód osobisty - Masz pożyczkę

Dyskusja w 'Kredito24' rozpoczęta przez użytkownika okpl, 14 Marzec 2014.

 1. okpl

  okpl Member

  Wystarczy dowód osobisty i masz pożyczkę do 10 000 zł na 12 miesięcy (w 15 minut)

  Kedito24 stara się nowocześnie podejść do klienta i oferuje pożyczkę do 10 000 złotych w 10 minut na okres do 12 miesięcy. Pożyczka 100% online bez formalności, natychmiastowa decyzja i przelew. Elastyczny okres od 7 dni po 12 miesięcy.
  Etapy uzyskania pożyczki.
  1. Wypełniasz wniosek online podając wymagane dane i kwotę jaką chcesz pożyczyć. Możesz podać również swój profil na portalu społecznościowym, co prawdopodobnie zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki.

  2. Decyzję o przyznaniu pożyczki poznasz w ciągu kilku minut (nawet w ciągu 1 minuty) . Następnie przelej 1 grosz lub skorzystaj z aplikacji kontoConnect, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem podanego przez Ciebie numeru rachunku bankowego.

  3. Pieniądze przeleją na Twoje konto w ciągu 10 minut. Każda spłata pożyczki w terminie zwiększa kwotę, którą możesz pożyczyć następnym razem. Pamiętaj, że za dodatkową opłatą możesz wydłużyć okres spłaty. W panelu klienta możesz na bieżąco kontrolować stań swojego konta.

  Kredito24 sprawdza bazy dłużników: Biuro Informacji Gospodarczej S.A (BIG InfoMonitor), Krajowy Rejestr Długów (KRD), Rejestr Dłuzników ERIF
  Last edited by a moderator: 7 Listopad 2014
 2. ruda

  ruda Member

  Oferta wygląda naprawdę intersująco. Myślę, że warto tą pożyczkę zaciągnąć albowiem naprawdę się opłaca.

Poleć tę stronę